Perkant vasarines padangas internetu svarbu atkreipti dėmesį

Perkant vasarines padangas internetu. Vienas dažniausių klausimų, renkantis vasarines padangas, kuris kyla daugeliui vairuotojų yra: kokie yra svarbiausi vasarinių padangų pasirinkimo kriterijai?

Perkant vasarines padangas internetu

Perkant vasarines padangas internetu

Tai priklauso nuo to, kur dažniau važinėjate mieste ar užmiestyje, kur kelio kokybė yra labai skirtinga arba jos praktiškai nėra. Dėl to, pirmas dalykas renkantis vasarines padangas internetu Beepunkt.lt, į ką reiktų atkreipti dėmesį – tai padangų protektorius ir jų raštas. Vienas iš populiariausių tai vasarinės padangos su simetrišku protektoriumi, t.y. tas pats raštas atsikartoja tiek vidinėje, tiek ir išorinėje padangos pusėje. Jos yra ne tik patvarios, bet ir ergonomiškos bei ekonomiškos. Be to, tokio tipo protektorių turinčios padangos yra lengvai montuojamos, nes nėra skirtumo kokia yra jos kryptis.

Padangos su kryptiniu protektoriumi

Jei internete renkatės vasarines padangas su kryptiniu protektoriumi, tuomet būtina atkreipti dėmesį į jų montavimo subtilumus. Šių padangų išskirtinumas yra toks, jog užtikrina gerą sukibimą su kelio danga bei sumažina akvaplanavimo riziką, vairuojant nepalankiomis oro sąlygomis. Tačiau jos nėra tokios patvarios ir greičiau susidėvi nei kitų tipų vasarinės padangos. Jos puikiai tinka mėgstantiems agresyvesnį ar sportinį vairavimo stilių. Todėl jei ieškote ir norite įsigyti būtent tokias padangas vasarai, jų paieškoti vertėtų internete.

Naudinga pasidomėti:

Padangos asimetriško rašto protektoriumi

Jei ieškote universalaus varianto, tuomet daugelis ekspertų pataria rinktis vasarines padangas su asimetriško rašto protektoriumi. Toks protektorius yra skirtingas tiek vidinėje, tiek išorinėje padangos pusėje, todėl atlieka tam tikras funkcijas, nuo kurių labai priklauso automobilio manevringumas, stabilumas, sukibimas su kelio danga, vairuojant tiek sausa, tiek šlapia kelio danga. Priklausomai nuo važinėjimo intensyvumo ir jūsų vairavimo įpročių, priklausys ir vasarinių padangų ilgaamžiškumas bei patvarumas.

Didelis vasarinių padangų asortimentas internetu

Didelį vasarinių padangų asortimentą draugiška kaina, su akcija ir pigiau galite rasti internetinėje parduotuvėje Beepunkt.lt. Parduotuvėje rasite ne tik įvairių kokybiškų prekių su akcija, bet ir daug informacijos, kuri leis jums išsirinkti tinkamiausią padangų komplektą be jokio vargo.

Ciageragyventi.lt