Dovanų idėjos. Graviravimas ant stiklo!

Jei ieškote nebrangių dovanų idėjų savo draugams, pažįstamiems ar kolegoms, tačiau tuo pat metu pageidaujate originalaus ir ne vien dešimtį metų galinčio džiuginti sprendimo, tokiu atveju, gali priversti graviravimas ant stiklo. Galima atsakyti, kad tai yra ypač universalus pasirinkimas, tinkantis įvairiais atvejais. Na, o prireikus dovanos, taip pat puikiai tiks. Taigi, netrukus pristatysime keletą dovanų idėjų.

Graviravimas ant stiklo

dovanų idėjos - lazerinis graviravimas

Taurės kiekvienam pietų ar vakarienės stalui suteikia elegancijos, rafinuotumo be puošnumo. Vis dėlto, šis įspūdis bus dar stipresnis, jei bus pasirenkamas ne paprastos, o graviruotos taurės. Jei ieškote išskirtinių dovanų artimiems žmonėms ar draugams, ir puikiai žinote, kad taurės ant jų vakarienės stalo yra dažnas svečias, padovanokite unikalių taurių. Tokiu atveju jums puikiai pasitarnaus graviravimas ant stiklo, kuris paprastą taurę pavers unikaliu meno kūriniu. Ką graviruoti – viskas priklauso nuo jūsų kūrybingumo: tai gali būti tų žmonių inicialai ar dekoratyvūs simboliai. Bet kokiu atveju, galėsite būti tikri, kad bus sukurtos vienetinės taurė – tokios, kurių daugiau nepavyks surasti jokiuose kituose namuose.

Rėmeliai

graviravimo paslaugos

Iš stiklo pagaminti rėmeliai yra daugelio mėgstamas namų ar ofiso interjero akcentas, kadangi turi daug puikių privalumų: jie skaidrūs, lengvi, stilingi, kuria prabangos bei elegancijos įspūdį. Taigi,  iš stiklo pagaminti  rėmeliai gali tapti ir nebrangios dovanos idėja. Na, o, jei norite jiems suteikti unikalumo, tokiu atveju jūsų dėmesį turėtų patraukti graviravimas ant stiklo – vos vieno kito simbolio ar ženklo išgraviravimas, įprastą, netgi prekybos centre pirktą rėmelį pavers stilinga ir vienetine dovana, kuri papuoš artimo žmogaus namus ar ofisą.

Padėklas

Daugelis žmonių negali įsivaizduoti savo ryto be kavos į lovą ar pusryčių terasoje. Vis dėlto, jei kava nėra geriama ten, kur ji ir buvo paruošta, reikia pagalvoti ir apie priemones, kuriomis būtų paprasta bei patogu tą kavą nugabenti į pasirinktą. Tvirtas ir didelis padėklas yra puikus pasirinkimas. Atsižvelgiant į tai, kad ji yra reikalinga kone kasdien, gali tapti puikiai dovana, mėgstantiems praktiškus sprendimus. Na, o siekiant suteikti jai kuo daugiau puošnumo bei unikalumo, pravers graviravimas ant stiklo.

Taurė, rėmeliai bei padėklai – tai tik kelios dovanų idėjos, kurios tiks tuo atveju, jei svarbius žmones norite nudžiuginti stiklo gaminiais. Na, o graviravimas ant stiklo užtikrins, kad tai būtų išskirtinė, vienetinė bei ypač  patraukli dovana.