Ką daryti norint išsaugoti gerą vamzdynų pralaidumą

Ką daryti norint išsaugoti gerą vamzdynų pralaidumą

Kanalizacijos bakterijos – patogesniam gyvenimui

Ko gero, visiems yra puikiai pažįstama situacija, kuomet iki tol buvusią patogią buitį apkartina užsikimšę kanalizacijos vamzdžiai. ką daryti? Net nereikia sakyti, kaip buitis pasikeičia tokiu atveju – iš patogumo lieka tik negalėjimas kokybiškai atlikti įprastų buities darbų bei nervinimasis. Tačiau įdomiausia tai, kad reikia labai nedaug, jog galėtumėte išvengti šių nemalonių situacijų, kurios visa jūsų buitį tiesiog apverčia aukštyn kojomis. Norite, kad jūsų patogaus gyvenimo nebetrikdytų užkimšti kanalizacijos vamzdžiai? Pats metas atkreipti dėmesį į tai, jog yra daug priemonių, kurios padės išvengti šių situacijų.
Kanalizacijos bakterijos
Viena iš priemonių, kurią naudodami tikrai pamiršite, koks būna nepatogus įprastas gyvenimas tuomet, kai užsikemša kanalizacijos vamzdžiai, tai – kanalizacijos bakterijos. Belieka tik pridurti, jog tai yra palyginti nebrangus produktas, kuris neleis susidaryti nešvarumų kamščiams kanalizacijos vamzdžiuose, o taip pat ir sunaikins buitinius riebalus, muilo likučius bei nuosėdas, plaukus, servetėles, kavos tirščius, neleis susidaryti putoms bei nešvarumų sluoksniams. Maža to, kanalizacijos bakterijų dėka pranyks ir nemalonus kvapas, kurį sukelia visi išvardinti veiksniai. Šią priemonę verta naudoti ne tik tada, kai vamzdžiai jau yra užsikišę, bet ir profilaktiškai (tokiu atveju priemonės reikia kur kas mažesnio kiekio). Tokią priemonę galite įsigyti tiek internetu, tiek įprastose parduotuvėse, o svarbiausia sąlyga – perskaityti rekomendacijas.
Naminės priemonės
Nenorite jokio chemijos savo namuose ir pirmenybę esate linkę teikti tik natūralioms priemonėms? Tokiu atveju, svarbu atsiminti, jog yra ir kitų būdų, kurie padės išvengti nemalonios situacijos. Tai – naminės priemonės, kurias galite pasigaminti labai greitai iš to, ką turite savo namuose. Vienas iš būdų – soda, actas ir verdantis vanduo. Tiesiog įberkite kelis šaukštus sodos ir užpilkite šlakelį acto, palaukite kelias minutes ir paleiskite verdančio vandens srovę. Šių medžiagų derinį vertėtų išbandyti tuomet, kai vamzdžiai jau yra užsikišę, tuo tarpu profilaktiškai reikėtų nepamiršti vamzdžius praplauti verdančio vandens srove arba kartas nuo karto įpilti šiek tiek acto. Vis dėlto, reikia pastebėti, ir tai, kad išvardintos priemonės nėra tokios veiksmingos, kaip kanalizacijai skirto bakterijos.
Kaip matyti, priemonių, kuriomis gali atkimšti vamzdžius arba užkirsti kelią jų užsikišimui yra ne viena, tad belieka išsirinkti atsižvelgiant į tai, kas yra svarbiau – natūralumas ar veiksmingumas, tačiau be viso to, nereikėtų pamiršti ir atsakingo elgesio – nepilkite kavos tirščių, nepalikite maisto ir kitų likučių, tokiu atveju vamzdžių užsikimšimo tikimybė bus gerokai mažesnė.

Daugiau informacijos rasite ir ČIA.

Straipsnis paskelbtas: 2015-05-11