Category Archives: Statyba

Gaminys iš klinkerio – plytų privalumai

Gaminys iš klinkerio – plytų privalumai

Tie, kurie jau perskaitė pirmą šio teksto dalį, turėjo galimybę susipažinti su kai kuriais klinkerio plytų privalumais. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad produktas ypatingas tuo, jog turi ir dar daugiau dėmesio vertų privalumų. Taigi, nepraleiskite progos susipažinti su likusiais – kas žino, galbūt šie privalumai taps pagrindine priežastimi dėl kurios panorėsite, kad iš šių plytų būtų pastatytos jūsų namų sienos.

Naudinga pasidomėti:

Puikiai tinka bet kokio stiliaus pastatui

Stogocerpes.lt klinkerio plytos sužavi ir tuo, kad jos puikiai tiks bet kokio stiliaus pastatui. Dažnu atveju statant vienokio ar kitokio stiliaus namus, tenka atsakingai apgalvoti, kada ir kokio detalės gali būti naudojamos, o kurių – verčiau atsisakyti. Gera žinia ta, kad nusprendusiems pasirinkti šias plytas, tikrai neteks gaišti laiko apmąstymams – jos puikiai papildys bet kokio stiliaus namo interjerą arba eksterjerą.

gaminys

 

Puikiai tinka bet kokios paskirties pastatui

Šis gaminys unikalus dar ir tuo, kad puikiai tiks bet kokios paskirties pastatui. Esame pripratę, kad vienokie sprendimai tinka statant gyvenamosios paskirties namą, dar kitokie – statant komercinės paskirties pastatus, tuo tarpu šios plytos puikiai tiks visais atvejais.

Galima rinktis visą sieną ar naudoti kaip dekoro elementą

Kad universalumas yra šių plytų stiprioji pusė, puikiai patvirtina ir dar vienas teiginys. Pasirinkę klinkerio plytas, galite rinktis įvairius variantus: užpildyti jomis visą sieną arba naudoti tik kaip dekoro elementą. Belieka tik pridurti, kad ir vienas, ir kitas pasirinkimas turi tam tikrų privalumų, todėl atsakingai apgalvokite, kuriam iš jų  teiksite pirmenybę.

Atsparios įvairiems veiksniams

Pats metas pakalbėti ir apie dar vieną savybę, dėl kurios klinkerio plytos iš stogocerpes.lt yra ypač reikšmingos. Šis plytos yra ypač atsparios įvairiems veiksniams, pavyzdžiui, šalčiui, drėgmei ar aplinkos dalelėms. Taigi, pasirinkę šias plytas, galite būti tikri, kad puikią pirminė savo išvaizdą bei būklę jos išlaikys dar labai ilgai.

Nereikalauja specialios priežiūros

Kuomet kalbame apie namų įrengimą, nesunku pastebėti, kad žmonės yra linkę pirmenybę teikti tiems pasirinkimams, kurie nereikalauja jokios specialios priežiūros. Tą galime pasakyti, kuomet kalbame ir apie klinkerio plytas – specialios priežiūros joms nereikia, todėl jūs taupysite ir savo laiką, ir pinigus.

Taigi, jei jau labai seniai ieškote gaminio, kurį galėtumėte naudoti savo namų statyboms ir kuris jus nudžiugintų daugybe puikių privalumų, drąsiai galima teigti, kad iš stogocerpes.lt pirktos klinkerio pagamintos plytos bus vienas geriausių Jūsų sprendimų.

Tinkamas pagrindo paruošimas trinkelių klojimui

Tinkamas pagrindo paruošimas trinkelių klojimui

Pasidaryk pats.

Tinkamas grindinio paruošimas

Stogocerpes.lt grindinio trinkelių yra įvairių rūšių: betoninės, akmens ar klinkerio, bet ne viskas priklauso nuo klojamų medžiagų ir jų kokybės. Suprantama, renkantis stogocerpes.lt grindinio trinkeles yra svarbu jas pritaikyti prie aplinkos, kurioje jos bus klojamos, bet sutikite, kad ir pats pagrindo jų klojimui paruošimas yra labai svarbus.

Naudinga pasidomėti:

tinkamas grindinio paruošimas

Greičiausiai, kad ne kartą esate pasidžiaugę savo mieste klojamomis trinkelėmis, atsinaujinančia aplinka. Tikėtina, kad teko pastebėti ir tai, kad paklojus grindinius trinkelėmis, po kurio tai laiko, estetinis vaizdas ėmė blogėti dėl atsirandančių nelygumų, duobių įvairiose vietose. Taigi, klojimo trinkelėmis pagrindas taip pat yra svarbus, kaip ir trinkelių kokybė, klosite akmens trinkelėmis, klinkeriu patvariomis stogocerpes.lt  betoninėmis trinkelėmis.

Keli patarimai, kurie, galbūt, yra labai svarbūs automobilių judėjimo kelio klojimui:

  • Labai svarbu atkreipti dėmesį į pagrindo nukasimą, kuris privalo būti tvirtas ir nukastas;
  • Rekomenduojamas smėlio ir žvyro mišinio sluoksnis yra apie 30 centimetrų;
  • Tada užpilti sluoksnį skaldos;
  • panaudoti 4-5 centimetrus akmens dulkių taip pat patartina;
  • Galutinis veiksmas, trinkelių klojimas.

Grindinio trinkelės

akmens trinkelės - perkistatai.lt

Kas dar yra svarbu klojant stogocerpes.lt trinkeles?

Trinkeles klojantys pataria, kad svarbu atsižvelgti ir į grunto sudėti ant kurio ruošiamasi atlikti klojimo darbus. Jei planuojate sukelti klojimo teritoriją privežant papildomo grunto, atkreipkite dėmesį į tai, ar nėra jame statybinių atliekų, jos gali apsunkinti grunto sutankinimo darbus. Jei darbai vyksta molingame grunte reiškia, kad jis sunkiai sugeria vandenį, todėl atsiranda tikimybė, kad išklotų trinkelių paviršiuje, po gausaus lietaus dažnai telkšos balos. Jei smėlingas gruntas, jis ir sutankinamas lengviau, ir vandens pralaidumas į kitus sluoksnius bus kur kas geresnis ir grindinys visada liks sausas.

Gruntas grindiniui

Aukščiau minėjome apie grunto sutankinimą. Šias ar panašias paslaugas teikiantys darbų vykdytojai gali patvirtinti, kad nesutvirtintas gruntas gali neatlaikyti didesnių apkrovų, todėl ir atsiranda duobės įvairiose vietose. Be to, nesutankinto grunto didelis priešas yra lietus, kuris dažnai paplauna gruntą, ko pasekmė yra taip pat atsirandančios duobės įvairiose vietose.

Tinkamas - akmens trinkelės - perkistatai.lt

Jei pastebėjote, kad toje vietoje, kur planuojama kloti trinkeles yra gausiau vandens ir jis laikosi viršutiniuose sluoksniuose reiškia, kad reikėtų pasirūpinti ir vandens nutekėjimu – drenavimu. Nesudėtingai galima nuvesti papildomą drenažą.

Tinkamas, taigi, skaitydami nuo pat pradžių, greičiausiai įsivaizduojate ir darbų eiliškumą, kuriuos privalu atlikti prieš pradedant kloti grindinį trinkelėmis:

  • Nukasamas netvirtas žemių, molio sluoksnis. Kasama iki kietojo žemės sluoksnio. Kasimo gylis yra apie 35-40 centimetrų, planuojamos trinkelių dangos. Žinoma, paruoštas pagrindas sutankinamas;
  • Pilama skalda, apie 15-25 centimetrai, jei pagrindas ruošiamas pėsčiųjų takui, automobiliams pagrindą mes jau aptarėme aukščiau (25-30 cm). Atmintina, kad ir šį sluoksnį privalu sutankinti;
  • Po dviejų sluoksnių padengimo ir sutankinimo, pilamas grindinio paklotas iš akmens dulkių (gaunamos iš granito atsijų). Dulkių sluoksnio reikia apie 4-5 centimetrus. Sutankinti grunto pakloto nereikia, kol nepaklojamos trinkelės. Tik tada, kai jau sudėtos Perkistatai.lt trinkelės, tada rekomenduojama pakloto grindinį sutankinti kartu su trinkelėmis. Taip trinkelių paviršius įgaus lygų paviršių, o bendras paviršius bus dar labiau sutankintas.

Individualus darbas

Taigi, jei mokate įsisavinti informaciją, ne sudėtingai darbus atliksite ir patys, sprendimas yra tinkamas, jei klojamas plotas nėra didelis. Tai tinka individualių namų darbų atlikimui. Didesnius projektus bei darbus rekomenduojama darbų atlikimą perleisti patirtį turinčioms įmonėms.

Taip pat skaitykite: