Jauki virtuvės detalė – mediniai magnetukai

Jauki virtuvės detalė – mediniai magnetukai

Mus supantis pasaulis susideda iš kuo mažiausių detalių – pradedant nuo atomų. Namų interjeras – ne išimtis. Čia bendrą rezultatą kuria ne tik didieji sprendimai, tokie kaip išplanavimas ar didieji baldai, bet ir mažosios interjero detalės – jauki aplinka.

Mediniai magnetukai šaldytuvui – vienas tų mažųjų akcentų, kurie, tinkamai parinkti, gali prisidėti prie bendros namų atmosferos kūrimo. Žinoma, jei pas jus įrengta integruota virtuvė, kurioje tik atspėti tegali, už kurių durelių slepiasi šaldytuvas, šios dekoracijos netinka. Tačiau visiems kitiems tai yra puiki erdvė fantazijai ir kūrybai.

jauki

Magnetukai šaldytuvui būna kuo įvairiausių rūšių ir medžiagų. Kokių tik jų nebūna – moliniai, keramikiniai, stikliniai, plastikiniai, metaliniai, veltiniai, mediniai ir visokie kitokie. Bet kas, prie ko galima pritvirtinti magnetą, gali virsti šaldytuvo puošmena.

Tematikų taip pat yra kuo įvairiausių. Dažnas kolekcionuoja savo ar artimųjų kelionių įspūdžius šaldytuvo magnetukų forma – kiekviena šalis, miestas, regionas ar net muziejus dažnai turi savo simbolika papuoštus magnetukus. Kokios dailios miniatiūrinės kaukės iš Venecijos! O kur dar pilių ir tvirtovių bokštai, bažnyčių stogai ar peizažo platybės!

Šaldytuvo magnetukai dažnai kuriami ir humoristiniai – nuo šiek tiek pabodusių senų juokelių iki įmantraus ir skoningo šaržo, kuris sukelia šypseną kaskart apsilankius virtuvėje. Magnetukai gali atlikti ir funkciją – naudojant raides galima palikinėti mažas mielas žinutes namiškiams arba stipresnių magnetukų pagalba prisegti lapelius su užrašais. Pirkinių sąrašas, susitikimo data, telefono numeris – viskas randa savo vietą šaldytuvo fasade.

Tiesa, blizgūs ryškiaspalviai magnetukai, pagaminti iš pigių medžiagų, neretam interjerui būna kaip šuniui penkta koja. Jie labiau gadina jaukią ir skoningą virtuvės atmosferą, nei prisideda prie jos kūrimo. Tokiu atveju labiau tiktų subtilesnių formų ir medžiagų kūriniai, pavyzdžiui, mediniai magnetukai. Šie gali taip pat būti įvairių formų ir tipų. Plokšti magnetukai dažniausiai naudojami tekstams, vaizdams užrašyti. Ant jų galima perkelti ir savo nuotraukas. Koks puikus kelionės suvenyras – magnetukas su jūsų pačių nuotrauka!

Mediniai magnetukai gali būti ir reljefiniai, su netaisyklingais kontūrais. Ar įsivaizduojate kaip šauniai gyvūnų mylėtojų būste atrodo šaldytuvas, papuoštas daugybe įvairaus dydžio medinių šuniuko pėdučių? O gal savo virtuvėje saikingai naudojate ąžuolą? Tokiu atveju jūsų šaldytuvą papuoš dailios medinės gilės ir giliukai.

Medinių magnetukų galimybės faktiškai yra neribotos. Kaip ir bet kuris kitas rankų darbo gaminys jie gali būti pagaminti ir pagal specialų užsakymą. Žinoma, kad tokiu atveju nėra būtina užsakinėti didžiulių kiekių – toks dirbinys gali būti pagamintas ir vienas vienintelis visame pasaulyje!