Faktai apie prezervatyvus kurie nustebins

Faktai apie prezervatyvus kurie nustebins. Tai, kad prezervatyvai (pigiau ar su akcija) yra pati geriausia apsaugos priemonė – sutinka visi. Ypač šiuo metu, kai galima palyginti su įvairiomis kitomis alternatyvomis. Visgi, tokie prezervatyvai, kokius mes turime dabar, pasaulio rinkoje funkcionuoja vos gerą amžių. Anksčiau jie buvo gaminami dėl skirtingos priežasties, juolab, juos yra apsupę labai daug įdomių mitų, kurie gali nustebinti. Prezervatyvai akcija kainuoja pigiau, tačiau yra tokie pat kokybiški, suteikiantys dvejopą apsaugą, o kartais net ir malonumą. Visgi, ar yra kas nors, kas jus gali dar nustebinti? Turbūt yra. Skaitykite toliau.

Faktai apie prezervatyvus

  1. Prezervatyvai pigiau pirmiausia buvo sukurti tam, kad apsaugotų nuo lytiškai plintančių ligų. Tik vėliau buvo pastebėta, kad jie taip pat puiki apsauga norint išvengti nėštumo.
  2. Iki XX amžiaus pabaigos Airijoje prezervatyvai buvo parduodami tik vyriškos lyties atstovams, kurie su savimi turėjo gydytojo išrašytą receptą. Žinoma, laikai labai greitai pasikeitė iš šiuo metu šalyje naudotis produkcija gali visi, kurie tik to nori.
  3. Tik XX amžiaus pabaigoje, tokie prezervatyvai kokius naudojame dabar, buvo pradėti naudoti masiškai kaip puiki priemonė nuo LPL bei lytiškai plintančių ligų. Iki tol sargiai buvo gaminami iš odos bei gyvūnų dalių.
  4. Krikščioniškose valstybėse kunigai vis tolerantiškiau žiūri į sargių naudojimą. Nors tabletėms jie nepritaria, tačiau pradeda kalbėti apie tai, kad sargiai nėra labai blogas pasirinkimas.
  5. Šiuo metu pasaulyje galima atrasti ne vieną muziejų, kuriame eksponuojami prezervatyvai. tuo pačiu net ir vyriški falai bei moteriškos genitalijos.
  6. Didžiausia sargių vagystė – 700 vnt. Tai įvyko Malaizijoje. Deja, vagišiai buvo labai greitai sugauti ir pavogti prezervatyvai sėkmingai parduoti.
  7. Testuojant sargius jie turi praeiti pro labai daug etapų, kol įsitikinama, kad sargis tikrai gali būti panaudojamas.
  8. Durex prezervatyvai gaminami net 8 Europos šalyse. Galima sakyti, kad tai populiariausią sargių gamintoja pasaulyje.

 

Jeigu norite, kad meilė būtų saugi – prezervatyvai akcija metu padės jums pasinaudoti pigia, tačiau tikrai kokybiška apsauga.

Taip pat skaitykite: