Vaikų priežiūra Vilniuje, taip pat yra aktuali

Vaikų priežiūra Vilniuje – gan dažnai sprendžiama aktuali problema. Vietų darželiuose trūkumas mažėja, bet ne tokiais tempais, kaip norėtųsi. Vienintelė išeitis tokioje situacijoje atsidūrusiems – privatus darželis. Tai ne tik išsigelbėjimas, bet ir didelė pagalba tėvams, kurie vaiką norėtų palikti vos kelioms valandoms.

Vaikų priežiūra Vilniuje

vaikų priežiūra vilniuje

Nesvarbu, kurioje Vilniaus miesto dalyje gyvenate. Vaikų priežiūra, kaip ir visuose kituose darželiuose yra apibrėžta įstatymu bei teisės aktais. Todėl nukrypimas nuo normų neįmanomas. Visos įstaigos, kurios teikia ugdymo paslaugas yra patikrintos ir patvirtintos leidimas. Todėl vaikų priežiūra gali būti įgyvendinama bet kuriame privačiame Vilniaus darželyje.

Privatus vaikų darželis

privatus darželis žvėryne

Taip, taip, nesuklydome, paminėjome privatų vaikų darželį. Kodėl, tuoj atsakysime 🙂 Daugelis žino, kad vaikų priežiūra vyksta ir valdiškuose darželiuose. Taigi, nepatekę į valdiškai bei nemokamą darželį, tėvai renkasi tik privatų. Privatus darželis, vaikus priima nepaisant metų laiką. Tai reiškia, kad pradėti lankyti darželį vaikas gali bet kada. Šis patogumas leidžia planuoti vaiko ugdymą patogiame bei arčiau esančiame darželyje. Jei pasikeitė tėvų gyvenamo ar darbo vieta, pereiti iš vieno darželio į kitą, net ir Vilniuje gyvenantiems nesukelia jokių sunkumų.

Priėmimas į darželius

Kaip žinote, iš valdiško darželio išregistruojant vaiką, pareiga jį priregistruoti į kitą. Vaiko ugdymas privalo tęstis nepaisant visų sunkumų tėvams. Todėl , “prisibelsti” į kitą valdišką darželį viduryje ugdymo sezono, praktiškai neįmanoma. Tai gali patvirtinti ir kraustynes patyrę tėvai. Pakeitus gyvenamą vietą ir padarius klaidą, panorėjus vaiką vesti į arčiau namų esantį darželį, jame vietos nerado. Bet privačiame darželyje buvo priimtas vos tik pasiprašius. Ir nesvarbu, norėta vaiką atvesti vos kelioms valandoms ar visai dienai. Vaiko ugdymas nebuvo nutrauktas, o socialinis ryšys su vaikais sustiprintas.

Žinia gyvenantiems arti Žvėryno

privatus darželis žvėryne

Ieškantiems kokybiško ir šiuolaikiško vaiko auklėjimo bei ugdymo – naudinga žinoti ir atrasti VŠĮ Vaikystės takas. Šis darželis yra įsikūręs patogioje vietoje, todėl tėvams nekelia sunkumų susisiekiant. Neabejojame, kad ir vaiko interesai nebus sumenkinti. Jam gi turėtų būti skirtas visas, tiek pedagogų, tiek tėvų dėmesys. Vaikystestakas.lt internetiniame puslapyje galima rasti įvairios bei svarbios tėvams informacijos. Ieškantiems tiesioginio kontakto, nesudėtingai juos rasite. Pasirūpinkite kokybišku savo vaiko ugdymu.

Kur juos rasti?

Traidenio g. 34, Vilnius 
(įėjimas nuo Mickevičiaus g. 29)
2-3 metų mažyliai

Birutės g. 15, Vilnius 
3-4 metų vaikai

Birutės g. 42, Vilnius
4-6 metų vaikai

Su kuo kontaktuoti ieškantiems atsakymų?

Asta Kraujelienė (vaikų darželio direktorė)
+370 685 09200
+370 686 83002

El. paštas:
info@vaikystestakas.lt